X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
پنج‌شنبه 3 خرداد‌ماه سال 1386

بعد از مدت ها سلام

۱- این روزها نقل همه محافل طرح امنیت اجتماعی نیروی محتر انتظامی است:

۱-۱ اصولا می گویند تشدید کیفر باعث کاهش جرم نمی شود. برخورد نیروی انتظامی با اراذل و اوباش که رسانه مثلا ملی هم با افتخار فراوان قسمت های ناچیزی از آن را پخش نمود٬ جدای از اثر مخربی که بر عموم مردم خواهد گذاشت و به جای اینکه مردم به هنگام دیدن پلیس آرامش کسب کنند به ترس وامی دارد٬ جنبه دیگری نیز دارد. آویزان کردن آفتابه به گردن و کتک زدن در ملا عام جدای از اینکه از لحاظ قانونی ایراد دارد نه تنها باعث کاهش جرم شخص به اصطلاح اوباش نخواهد شد بلکه از آنجایی که این شخص مدت نسبتا طولانی در زندان نگهداری نخواهد شد بازگشت وی به جامعه و حس انتقام می تواند تصاویر وحشتناکتری درست کنند. مطلبی که نیروی انتظامی نیک آن را می داند و الا گذاشتن نقاب چرا؟

۱-۲ ملت ها خصوصا ملت ایران هماره در طول تاریخ با تحمیل مطلب یا عقیده ٬مخالفت شدید نشان داده اند. کشف حجاب و تحریم تنباکو و ... این روش نیروی انتظامی شاید به طور موقت و به صورت حذف صورت سوال٬ مسئله( که وجودش را منکر می شوم)را حل کند. اما انرژی جوانان را به زیر زمین ها و خانه ها انتقال داده و بازگشت این انرژی به سطح می تواند عوارض بدتری داشته باشد.

۱-۳ اما اینکه چرا نیروی انتظامی این گونه اعمال را انجام میدهد؟ مطلب زیر را بخوانید

۲ - مذاکره با آمریکا:

۲-۱ بالاخره بعد از مدت ها تابوی مذاکره با آمریکا توسط کسانی که سالها کلیدی ترین شعارشان مرگ بر آمریکا بود شکست. ظاهر این رخداد گرچه میمون و مبارک می نماید اما باطن آن بسیار ترسناک قابل تصور است. کاهش فشارهای بین المللی و افزایش فشارهای داخلی بر روی دگر اندیشان کوچکترین اثر مخرب این گفتگو است. شاید بعد از مذاکرات احمدی نژاد اعلام آمادگی دایر کردن یک روزه سفارت ایران در آمریکا بدهد که در این صورت اصلاح طلبان باید امید تایید صلاحیت را برای مجلس هشتم را داخل صندوق گذاشته و در آن را محکم ببندند.

۲-۲ اما اینکه چرا نیروی انتظامی این برخوردها را می کند و ربط آن با مذاکرات آمریکا و ایران شایان ذکر است از آنجایی که مردم اصولا نامحرم هستند بگذارید سرشان به مانتوه و موها و اراذل و اوباش و سهمیه بندی بنزین و ... گرم باشد تا مذاکرات به بهترین نحو ممکن انجام شود.

۳- حمید موذنی هم وبلاگش رو راه انداخت حتما سر بزنید.( در نوار سمت راست)