X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
سه‌شنبه 17 خرداد‌ماه سال 1384
سلام
امروز رفتم یه برنامه ای توی بوشهر که ستاد آفای لاریجانی و با حضور خود ایشون و آقای حسینی(مجری سیمرغ) و منوچهر آذری و ... برگزار کردند.
چند تا چیز برام باور کردنی نبود :
۱- توی یه پارتی هستم یاتوی یه جشن انتخاباتی .
۲- آیا هنوز بعد از این همه سال باید به سبک لمپن ها رای جمع کرد؟
۳- آیا این آقای لاریجانی همون آقای لاریجانی خودمونه یا نه؟ امشب توی برنامه انواع و اقسام آهنگهای ایرونی .لوس آنجلسی .عربی و ... همراه با حرکات موزون(همون رقص خودمون) خونده شد .!!!! من با این چیزها مخالف نیستم بلکه طرفدار شادی هستم خیلی هم بیشتر از این آقایون.ولی اون آقای لاریجانی که من می شناختم  توی۱۰ سال ریاست بر صدا و سیما حتی یکبار نوازنده رو با سازش نشون نداد .فقط گل بود و آب و خواننده . حتی از شجریان هم آهنگ پخش نمی کردند . یکبار از آهنگهای گروه آریان تو تلویزیون پخش نشد اما امشب نه تنها از آریان آهنگ بود که حتی از عمرودیاب هم بود .
توی جشن آقای آذری با حرکاتی موزون حرف از آزادی می زدند . اما لاریجانی که من می شناختم برنامه هویت و کنفرانس برلین و کارناوال عاشورا رو پخش می کرد . امشب حرف از هوای تازه بود . این اسم براتون آشنا نیست ؟ این یکی از حرفهای احمد شاملوست . اما نه تنها در زمان حیات به غیر از برنامه هویت از ایشون حرفی زده نشد که حتی تلویزیون آقای لاریجانی خبر فوت این شاعر بزرگ رو هم حاضر نبود پخش کنه . امشب حرف از احترام به دانشجو بود . اون آقای لاریجانی که من می شناختم حتی حاضر نشد جریان فاجعه حمله مغول وار به کوی دانشگاه در ۱۸ تیر رو پوشش خبری بده .
 نه این اون آقای لاریجانی نیست که همه دیده بودیم یا شاید هم اون بوده (که مطمئن باشید بوده) ولی عوام فریبی کار اکثر کاندیدا شده امروزه .